Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nikolka a její čmárání :3
#16
Hele Rainbowlaugh Už začínám být líná to číst Rainbowlaugh
Dobře tak já teda ten poslední obrázek dám zvlášť aby jste se tu o tom nehádali
Jestli byl nějakej komix to je mi buřt, tady to začlo tím že jeden z mých starších obrázků je lehký gore (což si nemyslím páč ta krev vypadá jako by tam někdo řádil s červeným sprejemRainbowlaugh) Každopádně ho teda dám zvlášť aby se mi nenahrnuly mínusi za to že jsem to nedala pryč a za bůh ví co dalšíhosi kdo najde Rainbowlaugh
Jinak, Ano pžiznávám se že jsem dělala obrysy s Base...ou.... Ale abych zase nebyla totální Looser tak hodně cvičím anatomii poníckejho..(nikolka neumí skloňovat) těla a snažím se i něco ryze vlastního ale protože je to jako by to kreslil předškolák tak to sem dávat nebudu dokud se to nenaučím ^.^

Jo a aby toho nebylo málo tak sem přidám další obludy ^.^ Znovu zdůrazňuju že to není z mojí hlavy ale podle Base které najdete na Google obrázcích úplně normálně
Stačí tam napsat něco ve smyslu Pony nebo Wolf base a nebo Warriors Cats base a td...
by the way in spoiler butt
Btw kdyby měl někdo připomínky na to že nekreslím z vlastní hlavy tak ať si je strčí za klobou Ajsmug Protože myslím že pokud tam mám jen obrys z oné Base a zbytek svůj tak to není tak špatné Rainbowlaugh Jestli máte odlišný názor tak mi dejte mínus nebo já nevim jak to chcete řešit Rainbowlaugh
A tady ty slíbené Non pony a Pony obludy Rainbowlaugh
[Obrázek: mBeuZkk.png]
Ten vlk je divnej...Joo on je špatně vystínovanej Rainbowlaugh
[Obrázek: w5KJ5jv.png]
Tenhle je odfláklej to přiznávám Rainbowlaugh Snažila sem se ale nešlo to Rainbowlaugh Ani to stínování tam není Rainbowlaugh (myslím teda Rainbowlaugh)
[Obrázek: 6Gukpld.jpg]
Tohle jsem si dovolila použít v jednej svojej povídce Rainbowlaugh (I ta čeština nemá chybu FAKT! Facehoof Rainbowlaugh)
[Obrázek: qyfbLkU.png]
No a tohle je spíš spoiler na další kapitoly mojí Warriors Cats povídky
Jo a ještě něco!
Děkuju :33 ^.^
KONEC HLÁŠENÍ!
EDIT: Jestli chcete tak začnu být mírumilovná a kreslit motýlky v tech mám ze školy praxi že i na PC by vypadali celkem dobře...VÝBUCH SMÍCHU ZA tři...dva...jedna....ne...
Rather than a Person who Hurts others
Become the persone getting Hurt.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nikolka a její čmárání :3 - od Nikolkax3 - 16.12.2014, 21:46
RE: Nikolka a její čmárání :3 - od Sei - 16.12.2014, 22:00
RE: Nikolka a její čmárání :3 - od Sei - 17.12.2014, 10:56
RE: Nikolka a její čmárání :3 - od Sei - 17.12.2014, 13:09
RE: Nikolka a její čmárání :3 - od Sei - 17.12.2014, 15:11
RE: Nikolka a její čmárání :3 - od Nikolkax3 - 17.12.2014, 16:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)