Anketa: Páčia sa vám poníky v štýle G1(1. generácie)?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Áno
18.75%
3 18.75%
Nie
56.25%
9 56.25%
G1 som ešte nevidel(a)
25.00%
4 25.00%
Celkem 16 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 2.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: Spirits of Music (projekt)
#11
(06.01.2015, 01:19)Sei Napsal(a): Dlho som žiadny poriadny príspevok nenapísal a vidím, že ti na to všetci ser... Vlastne... Si toho nevšímajú Rainbowlaugh Budem sa tváriť, že som slovné spojenie "elegantných očí" prehliadol... Nie vážne, vyzerá ako aziat s EXTRÉMNE šikmými očami. Keď chceš tú "dúhovú" vec prerábať, tak ti to ani rozoberať nebudem. Takže k modrej chimére... Teda vlastne poníkovi: Tú snáď niekto vzal krovinorezom? Pri druhom pokuse máš tú hrivu trochu divnú. Odkedy sa hriva vo vetre smerom od tela zužuje a potom rozširuje? Teda určite sa zužuje, ale nie až takto... (Ak si to pochopil) Špičky uší si spravil príliš oblé a moholby si trošičku popracovať na práci s pastelkami. Tých chýb je tam oveľa, oveľa viac, ale keby som vypisoval každý detail, tak by to ten tvoj literárny projekt minimálne dĺžkou prekonalo. A ak sa nechceš kresleniu venovať nejak viac, tak by som ti radil nájsť si ilustrátora-dobrovoľníka.

Ak budeš mať niekedy tridsať sekúnd voľného času, tak sa skús postaviť niekam na svetlo a pozri sa pod nohy - uvidíš, že tam nieje len tmavé koliesko, ale dokonca tieň Pinkiegasp

Inak prepáč, ak niektoré časti toho príspevku vyzerali trochu drzo. Snáď ten tvoj literárny projekt bude lepší, než tvoje obrázky a držím palce, aby mal aj väčší úspech Pinkiesmile
Ono takto: Space Dream (predtým Rainbow Synth) bol moja prvotina a nie vždy sa prvé dielo podarí tak, ako by sa podariť malo. Tie jeho šikmé oči trochu štvú aj mňa, koniec koncov mal vyzerať trochu inak:

[Obrázek: YT0RrHL.png]

Toto je prototyp vyrobený ako predloha v 3D Creatore po prefarbení hrivy a chvosta, takže výsledok postupného prerábania nie vždy vyzerá dokonale... Od Italo Boot už som sa rozhodol, že ich budem robiť bez tieňa, aby sa predišlo podobným incidentom ako so Space Dreamom...Pinkiecrazy

EDIT: Hriva Italo Boot vlastne nelieta vo vetre, ale sa magicky vznáša... Niečo ako Celestiina hriva. Mimochodom, Italo s krátkou hrivou ju má schválne takú "divokú", pretože zvykne nosiť čelenku, z ktorej jej potom ostáva v takomto "tvare" :-D
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Pony: Spirits of Music (projekt) - od Jerry Heartlead - 07.01.2015, 19:53

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)