Anketa: Páčia sa vám poníky v štýle G1(1. generácie)?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Áno
18.75%
3 18.75%
Nie
56.25%
9 56.25%
G1 som ešte nevidel(a)
25.00%
4 25.00%
Celkem 16 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 2.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: Spirits of Music (projekt)
#19
Takže, nový update oficiálnych poníkov zo Spirits of Music a prvý je samozrejme Space Dream. Predstavuje ducha spacesynthu a jeho značka sú dúhové klávesy, pozostatok z prvého prototypu, ktorý sa ešte volal Rainbow Synth:

[Obrázek: Oq93Wp5.jpg]

Po dlhom hľadaní som konečne našiel G1 linearty a začal na nich robiť komplet zostavu. Nový Space Dream sa teraz viac podobá prototypu a hlavne konečne vidieť jeho cutie mark. Obrázok nesie názov "Space Dream - Spirit of Spacesynth" a je to tá najoficiálnejšia oficiálna podoba môjho OC, ktoré je tiež hlavnou postavou v Spirits of Music. Dnes sa púšťam aj do Italo Boot, takže čoskoro tu bude všetkých 10 postáv.
EDIT: Pôvodne bolo postáv 9, ale po zhodnotení možností princeznej Equinoxe som sa rozhodol pridať ju ako tzv. desiateho strateného ducha hudby. Jej popis a podobu si žiaľ nechávam až nakoniec:
)
Špecifikácie:


Pohlavie: Žrebec
Pôvod: neznámy
Bydlisko: Najprv Melody Springs, neskôr Ponyville
Druh: Alicorn:
Špeciálny poznávací znak: výrazné horné tesáky, ktoré by mohli odkazovať na jeho pravdepodobný pôvod v Synthcornii. Má záľubu v knihách a v Ponyville sa vďaka tomu stane dobrým kamarátom s Twilight, od ktorej si občas nejakú knihu požičia.
Zaujímavosť: Pôvodne sa mal volať Protonic Storm, no v čase, keď mal dostať toto meno, už sa volal Space Dream a meno Protonic Storm napokon dostal iný môj poník. Vedľajšie postavy predstavím už čoskoro vrátane niekoľkých, ktoré ešte neboli zaradené k žiadnemu príbehu.

EDIT 2: Nakoľko toto moje prvé OC má niekoľko starších mien, rozhodol som sa opäť zvážiť použitie mena Protonic Storm, ktoré je síce práve pridelené inému poníkovi, no ten momentálne nie je dizajnovo vypracovaný. No aby som nad tým nerozmýšľal sám, dám vám možnosť hlasovať nad definitívnym canonovým menom tejto postavy. V prípade neúspešného hlasovania mu bude ponechané meno Space Dream.
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Pony: Spirits of Music (projekt) - od Jerry Heartlead - 20.03.2015, 16:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)