Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Největší CZ/SK brony - diskuze
#55
Že vyhraje Jamis, to bylo jasné od začátku, na to se nepotřebovala dělat anketa Rainbowlaugh

Martin:
(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): Koukám, že jsem se do 50. místa docela trefil do vkusu, ale jak je možné, že má Jamis ani ne polovinu hlasů vůči došlým formulářům? Rainbowderp

Ne každý automaticky hlasoval pro Jamise Raritywink

(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): U slabších pozic Reflyho a DaveL tipuji, že si mnozí asi neuvědomují, komu by měli vděčit za fórum, nebo to nepovažují za důležité (ale že teda v tom případě Smusa dopadl ještě hůř?).

Podle toho, kolik "novějších" uživatelů dostalo po jednom hlasu je velice pravděpodobné, že tito hlasující si Reflyho vůbec nepamatují a neví, kdo to je.
Na druhou stranu je docela vysoko Mondrogar Rainbowlaugh

(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): Dříve dost aktivní členové jsou nějak na dně (Dumbass), ale že i někteří kreslíři (Terok, Legeden)? Holt to asi nebyla soutěž v popularitě artů (ještě že Vlče je relativně vysoko).

Terok má smazaný účet a Legeden už taky moc nepřispívá. Stejně jako u Reflyho, pokud nováčkové tyhle lidi neznají, nebudou pro ně hlasovat.

(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): Odesláno 121 formulářů a jen 330 hlasů? To znamená, že cca. 10 lidí si vzpomnělo na plný počet a zbylých 111 lidí na jednoho až dva?

Lenost nebo opět neznalost. Člověk, který je tu chvíli a přispívá třeba jen do dvou tří témat, tak těžko z hlavy vyplodí 20 jmen. Upřímně, i já jsem s tím měla docela problém.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - od Azuliana - 29.01.2015, 11:44
Největší CZ/SK brony - diskuze - od Arrac - 29.01.2015, 11:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)