Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies dokumenty - seznam, shrnutí, diskuze
#13
Na závěr to nejlepší (ještě 4 dokumenty):


Canterlot Gardens It's Great To Be Different (Beta Cut)

Součástí dokumenty jsou časté záběry na bronies srazy a cony, rozhovory s kreativními členy fandomu, ale i další věci, jako je například čtení scénáře. Se spousty názory dotazovaných lidí se lze snadno ztotožnit. UVidíme ukázky fanouškovské tvorby, sbírky a Britt McClip, Taru Strong (mj.). Ukázalo se, že nejlepší způsob, jak popsat fandom, je nechat ho, aby mluvil sám za sebe a mlčet. Dokument neobsahuje nějakého vypravěče nebo hodnotící osobu. Vše posouvají kupředu samotní lidé. Není tu žádná rušivá hudba, dokument plyne velmi pomalým tempem, takže máte čas si všechno v hlavě přebrat. Na to, jak je ten dokument dlouhý, k němu kupodivu nemám moc co říct. Pokud u něj kdokoliv (skutečně kdokoliv) vydrží, tak se opravdu něco nejen dozví, ale nahlédne dost hluboko do samotné komunity, z níž (jak tu zaznělo) je nějaký seriál FIM jen vrcholek ledovce. Stylem se to trochu podobá oficiálnímu BronyDocu, ale tento dokument i přijde příjemnější, a umožňuje mi udělat svůj vlastní pohled na základě velké hromady výpovědí, ve kterých jsou věci, které třeba vůbec nedávají smysl, pokud tam hledáte poníky. Jediné, co bych filmu vytkl, je přílišná hlasitost při poslechu (pusťte si ho tak, abyste ho slyšeli dobře, a jakmile lidi začnou řvát, odpálíte repráky Pinkiesmile ). Velmi se mi líbil. To je styl, který jsem očekával, když chce někdo představit věc, na které mu záleží. Tohle člověka chytne za srdce. A občas jsem se i usmál (to beru jako úspěch).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies dokumenty - seznam, shrnutí, diskuze - od Martin - 23.01.2015, 18:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)