Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Svým způsobem netradiční Disneyovky
#12
"Mrnous a carodejnice" je spis podle me horror nez pohadka Rainbowlaugh nevim co by na to rikaly dnesni decka. Me osobne jako maleho budil hlas carodejnice (uzasna Marie Rosulkova) , ktery se ptal:
"Kdooopak tooo bdiii, kdooo tooo nespiii???" ze spani. Carodejnice ma chaloupku s plotem z kosti (ktere chresti a hybou se), jako hodiny ma lebku (pokud se dobre pamatuju) a samozrejme zere deti + dost horrorova atmosfera.

"Carodejuv ucen" ma podobne temne ladenou atmosferu + osobity vytvarny styl a animace. Carodej ma v hlave diru a je dost strasidelnej, ma na stole taky lebku ktera cvaka celistmi. Pribeh je vypraven hlasem "Krabata" ktery to skvele doplnuje + hudba = pro dite zazitek na jaky se nezapomina Pinkiesmile

vubec my cesi mame hodne takovych animaku (viz uzasny serial na ct2 "Perly ceske animace" , kterym provazi Miroslav Taborsky) - namatkou treba "Krysar"
https://www.youtube.com/watch?v=mPS_TGYLYYk

a vsimni si jaky maj tyhle filmy na csfd hodnoceni, takovy nema ani spusta jinak vybornejch filmu....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Svým způsobem netradiční Disneyovky - od Mácaman - 30.01.2015, 15:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)