Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestrian Myth(o)s 2: Electric Boogaloo
#3
[Obrázek: z2c274w.png]

Toto jsou mé staré prvotiny. Prosím, berte se špetkou soli. Jako bonus pro všechny své starší čtenáře jsem přidal první část epilogu původního Cursed, který jsem napsal před více jak dvěma lety, ale nikdy nepublikoval. Můžete si ho shlédnout v druhém aktu Libro dei Tempus ve své neupravené kráse.


[Obrázek: TU7qmpi.png]

Cursed
Jazyk:
Zpatlaná čeština

Tagy:
Comedy, Adventure, Dark, Sad, Romance

Rating:
TEEN

Příběh o Xardasovi, jednorožci, který si prošel peklem jen, aby se dostal do dalšího: do Equestrie a mnohem, mnohem dál.

Verze:

[Obrázek: TU7qmpi.png]

Čas je fuška
Jazyk:
Čeština

Tagy:
Human, Comedy / Random, Adventure, Dark

Rating:
TEEN

Jsem Strážce Času. Vskutku, mým úkolem je spravovat čas. Starat se o to, aby nikdo neskákal časem, jak se mu zachce. Odstraňovat kdejaké chyby v časové linii a bojovat s monstry, které se kvůli časovým anomáliím sem tam vytvoří. To ovšem není zas taková sranda. Pravda je, že je to to zatracená fuška...

Pozn.: přečetl jsem už hodně HiE fanficů. Setkal jsem se s HiE dobrými, ale hlavně hroznými a stereotypními, kdy je daný člověk OP a většinou zamilovaný do nějaké hlavní postavy. Tohle je moje reakce na všechny ty fanficy. Dříve, než tento fic tedy zavrhnete, prosím, vemte v potaz, že to je v podstatě parodie.

Verze:
  1. Čas je fuška

[Obrázek: TU7qmpi.png]

Jak jsem dnes k poníkům přišel
Jazyk:
Čeština

Tagy:
Human, Comedy / Random, Adventure, EPIC

Rating:
RATED E FOR EPIC

Vydejte se na heroické dobrodružství k získání toho největšího pokladu ze všech.

Verze:
  1. Jak jsem dnes k poníkům přišel

[Obrázek: TU7qmpi.png]

Koupelna 11
Jazyk:
Čeština

Tagy:
Comedy / Random, Adventure, (Grim)Dark

Rating:
RATED T FOR TNEMERCXE

Jejich revírem jsou koupelny! Jejich tempo je vražedné! Jejich protivníci jsou zvratky, průjmy a ucpané záchody! Muži z Koupelny 11 pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je chránit naši bezpečnost!

Verze:
  1. Koupelna 11
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestrian Myth(o)s 2: Electric Boogaloo - od Drakasin - 02.02.2015, 20:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)