Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plyšová Libuše na cestách po Tichomoří - přidáte se?
#15
WOW, našlo se vás opravdu hodně Pinkiesmile díky! Seznam přispěvatelů doplněn do prvního příspěvku:

Feraripony ... 200,-
Minetex ... 100,-
Xsoft ... 256,-
Martin ... 400,-
Autumnbreeze ... 200,-
madA ... 100,-
Michy ... 1000,-
Iluzon ... 100,-


(12.02.2015, 20:26)Martin Napsal(a): Osobně si myslím, že to je blbost Pinkiesmile (myšleno ve stylu kde utopit finance). Ale protože zrovna nepatřím k těm, pro které "něco nejde" (používám jinou výmluvu), tak zase na druhou stranu, proč ne..

Přiznám se, že od tebe jsem to nečekal - no zdá se, že mě budeš překvapovat i nadále Twilightsmile

Jinak k těm financím: yup, tohle v té přednášce taky padlo. Každopádně díky za podporu!

(12.02.2015, 23:12)Jakluk Napsal(a): Již jsem přispěl přímo na trabantisty, tak ještě uvidím, jestli mi zůstane něco na podporu tohoto počinu Pinkiesmile

yup, žádný problém Pinkiesmile

(12.02.2015, 23:41)madA12345 Napsal(a): Sice nemůžu poslat moc, ale lepší než nic Twilightsmile

Jop, na tohle se můžeme poskládat i z malých částek. díky!

(12.02.2015, 23:42)Ferraripony Napsal(a): máš to tam. je to z Air takže by to mělo být hned. poslal jsem za dva lidi minetex (nemá účet) 100 a já ten zbytek.

ta reakce by mne taky zajímala, ale co jsem je měl možnost potkat na předpremiéře jihoamerického firmu tak jsou pro všechnu legraci

Přišlo včera, ale už jsem spal - doplněno za oba dnes. Jinak myslím, že to vezmou s humorem a nadhledem - potkali jsem se jednou osobně (kino Atlas v Praze, kde měli nejen oni cestovatelskou přednášku) - jen na pár slov, ale byl jsem na ně hrozně zvědavý. Myslím, že pohoda Pinkiesmile

(13.02.2015, 02:18)KRAJKHOUR Napsal(a): Taky jsem přispěl pár korunama. [spoiler: snad to neurazí]

Jak vypadá plyšák a od koho je?
Bude mít sebou ručník?

Plyšák bude příští týden - vyrábět se bude na zakázku, jen jeden kus, výška 15 cm (to je podmínka, že může jet na cestu). Pojede jenom po Zemi ([spoiler: zatím ... lol Rainbowlaugh]), takže ručník netřeba Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Plyšová Libuše na cestách po Tichomoří - přidáte se? - od Jamis - 13.02.2015, 11:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)