Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plyšová Libuše na cestách po Tichomoří - přidáte se?
Yep, souhlas Pinkiesmile

Byl jsem na přednášce v Praze hned po jejich návratu, kdy ještě neměli tolik přetříděné fotky a stálo to za to. Na film jsem zašel hned v den premiéry, protože jsem byl natěšený Twilightsmile

Je pravda, že většina věcí z filmu byla již řečena na přednášce a pokud někdo sledoval jejich cestu na FB, tak máte taky většinu spoilnutou (jak už Jakluk zmínil, Dan z toho dělá zábavnou show, která trvá hodiny), ale to vůbec nevadí. Film podává celou cestu z trochu jiné perspektivy a dovedu si představit, že by mohl být klidně dvakrát tak dlouhý.

Plyšáky z crowdfundingu ve filmu nehledejte - nejsou tam (alespoň ne v té verzi, která šla do kin). V přednášce je ale Dan zmínil několikrát - měli jsme s Alkelem Libuši sebou a ty pohledy a komentáře lidí okolo stály za to: "To je jako TA Libuše?" Rainbowlaugh nechali jsme ji i mezi pár lidma kolovat a vypadalo to, jak když mají v ruce nějaký vzácný artefakt Twilightsmile po přednášce byla i chvilka na pokec s Danem, když většina lidí odešla (zbylo nás tam asi deset), tak bylo zajímavé poslechnout si i těch pár věcí, které se v přednášce naplno říct nedají. Klidně bych vydržel poslouchat další hodinu.

Jinak film je sranda - sou tam samozřejmě i dramatické momenty, ale jinak je to spíš s humorem i přes ty vážné momenty.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Plyšová Libuše na cestách po Tichomoří - přidáte se? - od Jamis - 23.03.2016, 18:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)