Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP a EQG CZ - Jak udelat lepsi dabing
#10
Každý kdo tam chtěl jet, samozřejmě Ajsmug
(můj důvod je prostý: nechtělo se mi tam. V programu nebylo nic, co by vysloveně křičelo "tam musíš prostě bejt" - sám nevím, co bych tam čekal, většinou moc dopředu neplánuji, když to přijde, tak prostě jedu).

Jj, ale to není moc pro mě. Já jsem raději někde zalezlý, v klidu, kde se můžu buď soustředit a nebo pořádně odvázat.
A když mě to momentálně přestane bavit, vylezu třeba ven kopat záhon, což se na FF jaksi nedá moc realizovat. Všude jen samí lidi Twilightoops
Víc jak 3 lidi ze stejnéjo zaměření kolem mě mi nedělá dobře a nevím, na co se mám zaměřit dřív.

Nebyl jsem, neviděl jsem, tak neposoudím, ale myslím si, že bych si představoval zúčastnit trochu vyššího levelu dabingu (tím neříkám, že bych nepomohl i s totální srandou, kde by se kašlalo i na synchronizaci
jako puberťáci jsme dabovali Zemana a Klause, ale zase to byl bratranec, kdo to všechno vymyslel a připravil, a já se jen vezl
). Když tu padlo už hodně výtek, že je český dabing (resp. byl) tak hrozný, tak se klidně nabízím jako někdo, kdo do sebe nechá rád kopat.

Aktivně to nevyhledávám, byť by to byla výzva. Budu rád za šanci se zúčastnit, ale když nebude, svět se taky nezboří.

Jen chci říct, že pokud někdo bude chtít něco podobného dělat, nemůže se moc vymlouvat na to, že by nebyli lidi/humaniodi.

Pozor! Brrr... Dokonce si rád i často zazpívám (jen nemám moc rád karaoke, musím slyšet i původní zpěv - a pokud možno hodně nahlas, a zvukaře by čekala jen o něco lehčí práce než tady: https://www.youtube.com/watch?v=G2Rhh_4GZmU Rainbowlaugh ), ale kdyby chtěl někdo dabovat i srandasong, byl varován.

Pokud jde o střihání (na které se mě už kdysi tady někdo pokoušel zlanařit), předělával jsem český dabing filmu Den Poté (ten původní 1983) z VHS verze na DVD verzi (totálně zpřeházené a prodloužené scény - něco bylo nutné i dodabovat). Jako, co si budeme povídat, kvalita odpovídala mým zkušenostem, ale jak zní motto: když se chce, všechno jde.

Prostě až budou lidi chtít, vědí kde mě najdou...

V neposlední řadě jde přeci jen o p.....l! Lze udělat kvalitu, ale z mého pohledu je největší chyba představovat si, že se nadabuje celá sezóna hned na začátku. Velký voči. I jedna epizoda bude možná až moc.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: MLP a EQG CZ - Jak udelat lepsi dabing - od Martin - 13.07.2015, 15:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)