Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling I. - diskuze
#4
@Martin:
(26.06.2015, 09:42)Martin Napsal(a): Příběh? Trvalo mi chvíli, než jsem začal chápat, o co tam vůbec jde. [spoiler: Seriál Návštěvníci?] U těch pokusů o změnu budoucnosti (je to tak?) jsem se nechytal skoro vůbec. A propo, co ty [spoiler: kalhotky s (doufám) G1 poníky]? Vzpomínám, že Jamis při představení zmínil, že k nim má jistý vztah, a nebo je v tom něco víc?

Tipuješ správně - je to narážka mj, na toto Pinkiesmile Změny budoucnosti - změníš něco v minulosti a tím se změní celá budoucnost a původní časová linie zanikne.

Ano je pravda, že velká spousta narážek dává smysl jenom těm, kteří ví, že jsou ve velké míře podle skutečnosti Rainbowlaugh např. NEzamykat.

Třeba tebou zmiňované [spoiler: kalhotky s (doufám) G1 poníky]. Ano, mám už cca rok a 3/4 přítelkyni (jmenuje se Madeleine, zde na fóru vystupuje jako catra a žije kousek od Frankfurtu nad Mohanem - proto třeba taky ta němčina), která je mj. sběratelkou poníků, převážně G1 Twilightsmile a její sbírka je skutečně úctyhodná. Ano, ty byly skutečně pro ni Pinkiesmile

Mám pocit, že některé zásahy v časové linii beztak zůstaly - ano, vyhodili mě ze FJFI po cca 10 letech studia (resp. nechtěl jsem se už hlásit znovu) a bylo to pouze a jen na zkoušce z pravděpodobnosti Rainbowlaugh

Jinak ano, takhle vypadá náš brony byt, můj pokoj a co bylo ve skříni nechcete vědět Rainbowlaugh i když všichni ve filmu to vědí, aniž by museli dovnitř (ne, nejsou zamčené).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Der Schmetterling I. - diskuze - od xsoft - 25.06.2015, 18:01
RE: Der Schmetterling I. - diskuze - od Jamis - 26.06.2015, 10:32
RE: Der Schmetterling I. - diskuze - od xsoft - 26.06.2015, 11:04
RE: Der Schmetterling I. - diskuze - od xsoft - 28.06.2015, 23:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)