Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#25
Rád bych se nyní také přidal k reakcím.

Jaký sborník mohl být, kdyby bylo tamto a tamto, vím sám moc dobře, neboť jsem byl v původním realizačním týmu. Z osobních důvodů (a to jak v týmu tak i u sebe) jsem kolem ledna s tímto projektem přestal.

Rád bych poděkoval všem, kteří se na tom podíleli, a kteří to dotáhli do konce. Alespoň to neskončilo v koši a trnem v oku.

Rád bych vyzvedl Vlčátkův komentář o tom, že přispět s feedbackem může každý a to i s gramatickým - nedělá to z vás člena týmu, naopak pomůžete a to se cení. Krásný smeč všem, kdo mrmlají, ale odmítají s tím cokoliv dělat. Dá se to použít nejen tady.

Povídky hodnotit nebudu, moc je nečtu, ale to si neberte osobně. Jsem rád za každou, co tam je. Nelíbí se mi hodnotit stylem - tahle je lepší, tahle horší. Každá má něco do sebe. Navíc, kdo může říct, že se dostal/a mezi Top 12 CZ/SK bronies literární tvorby? Málokdo.

Obrázky jsou famozní! Jestli to je jen repaintový vektor nebo ne, to už není můj problém, to je vaše starost, vaše chyba (těch autorů, ne týmu u sborníku).

Za sebe osobně bych chtěl ještě poděkovat všem, kdo si mou povídku přečetli, a neshledali to jako ztracený čas Pinkiesmile

Jsem rád, že jsme my tvůrci (literární, kreslící, organizační) dali opět najevo, že stále ještě žijeme a máme, co ukázat. Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Frolda - 27.07.2015, 18:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)