Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#26
Dočteno

Sunlight

Na Greytailovu povídku jsem se těšil, a nebyl jsem zklamán. S jednoduchým dějem, napsaná s důrazem na detail a hlavní postavy,  s morálním zamyšlením na konci. Povídka se mi líbila, i když je docela předvídavá.

Antošíkovy ilustrace do textu pěkně zapadají, jen v tom prvním obrázku si nejsem jistý, zda-li má na sobě Sunlight hasičský mundůr nebo HAZMAT oblek.


Když usměje se slunce
Zde bych pouze poděkovat Space Horse za naprosto úžasné ilustrace, a také za vynikajicí komunikaci. Obě velice mile překvapilo, a Space si ně ode mě zasloužila čestné plusko.

Ach ty klisen problémy
K této povídce jsem se již vyjadřoval v Rwakkově vláknu.
Netradiční námět, moderní podání - zábavná povídka k usmání, nemám co vytknout

Zmokovy ilustrace se hodí, a mě osobně mi přijdou hodně roztomilé.


Souznění osamělých duší
Tuhle povídku mi vysvětlovala Aidrien jako volovi již před nějakým časem, protože já na nějaké to čtení mezi řádky moc nejsem.
Co k povídce říct? Trochu melancholická, k zamyšlení, podává na přátelství trochu (hodně) jiný pohled.

Co se týče ilustrací, tak Vlče zase předvedla svůj talent, a stvořila moc pěkné obrázky.

Cukr
Ve chvíli, kdy se hlavní postava představila pod jménem Absurdita, bylo mi jasné, kde tohle směřuje.
Vskutku absurdní krize v Equestrii je plná šílených gegů a svižných dialogů. Skoro jako kdybych sledoval epizodu napsanou M.A. Larsonem. Už jenom chyběl nějaký ten song.

Velice dobře napsaná povídka, s promyšleným dějem a vypilovanou osnovou. Elevea má ode mě díky za to, že se mu ho podařilo mě rozesmát.

Co se týče Tuxikových ilustrací, příznám se, že mi chvíli trvalo, než jsem se v nich zorientoval. Ale do povídky se hodí, a přeci to je traditional art, to se musí nechat.


Po přečtením celého sborníku musím říct, že jsem docela překvapen, jak kvalitní práce se nám tady sešli. Jenom si nejsem jistý, zda-li za to může široký výběr poroty, nebo čistě zkušenosti umělců? Zřejmě obojí.

Schválně, kolik prací se přihlásilo celkově?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od RadlanJay - 27.07.2015, 22:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)