Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#67
@Tuxik: mírně OT

Tady nejde vůbec o děti Pinkiesmile Ani jsem se nepokoušel kritizovat, že to ve Sborníku vůbec je. Je mi to přišlo úsměvné, že i přesto, že s danou tématikou (navíc v humorné formě) je tam zřejmě jen jediná povídka, tak zrovna na ní musím narazit: kluci na HK srazu by ti potvrdili, že jsem náhodně vytáhl jednu větu a hned citoval sexuologa Pinkiesmile

Pokud jde o přecitlivělost, je mi jasné, že dnešní děti rozhodně nejsou tak milé a nezkažené, jak se nám média snaží vnutit, ale jde čistě jen o mne: nemám věci spojené se sexem vůbec v lásce v jakékoliv podobě, byť je to přírodní evoluční nezbytnost. To je ostatně i získávání potravy, a jakožto masožravec jsem měl tu možnost pracovat v masokombinátu a byť je to v přírodě běžné, nemusím to už do konce života taky vidět Ajsmug (na daném pracovišti jsem byl asi 2 minuty, pak jsem musel pryč. Přesto jsou lidi, kterým to nevadí. Společnost to toleruje v akčních filmech, ale asi se shodneme, že to není vhodné téma pro běžné vysílání/čtení).

Pokud jde o ono slovo, ano, také ho vídávám i dnes jen velmi zřídka (zřejmě se za tu dobu moc nezměnilo). O důvod víc si Sborník přečíst, alespoň si obohatím slovní zásobu (nejen v této oblasti).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Martin - 01.09.2015, 09:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)