Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#70
Začal jsem pomalu číst sborník, budu postupně hodnotit jednotlivé povídky. Prosím berte to jako relativní kritiku, všechna díla musela určitě prokázat své kvality, už proto, že byla do sborníku vybrána. Takže pokud byste se někdo cítil "podhodnocen" vězte, že je to jako rozhodnout jestli je lepší Ferrari nebo Lamborghini  Twilightsmile jako první je tu povídka Celestia regina noctis...

Discordian - autor textu - hodnocení: 7/10

Povídka jako celek se mi líbila. Základem je dobrý nápad, povídka, ač krátká, není nudná, ukazuje nám zákulisí fungování Equestrie. Přesto ale mám pár výtek, víceméně kosmetických: 1/je tam pár nešikovných obratů (už první věta mi nějak nesedí - noční ticho bylo proříznuto zaklepáním -určitě to šlo formulovat líp,  2/ na můj vkus trochu moc melodramatické, uvítal bych o něco méně slz a dojatých pohledů a s tím souvisí další bod, 3/ proč sakra princezna Celestia mluví jako Mistr Yoda?  Rainbowlaugh  a nakonec za 4/ když Luna mluví nakonec k Twilight, myslím že by tam něměla být velká písmena v oslovení (Ty, Tvůj...), je to přímá řeč, ne dopis...
Takže celkově pěkné, jen těhle pár drobností a vědomí, že nemůžu nasadit laťku hned vysoko, mě přinutilo srazit 4 bodíky...

Oggy123 - ilustrace - hodnocení 9/10

Tady jsem doslova nadšen, moc krásné ilustrace na úrovni profesionální práce  Pinkiesmile

takže celkové průměrné hodnocení díla - 8/10, to není špatné
 Pinkiesmile

a na závěr veselá historka, tuto pasáž:

"...leč i přes mnohé starosti zlatavý úsvit dne též mnohé kratochvíle k potěše těla i duše nabízí. Naproti tomu noc...plna chladu je..."

jsem na poprvé četl takto:

"...leč i přes mnohé starosti zlatavý úsvit dne též mnohé kratochvíle k potěše těla i duše nabízí. Naproti tomu noc...plna chlastu je..."

No nasmál jsem se...  Rainbowlaugh


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Mácaman - 08.09.2015, 15:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)