Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#87
(17.09.2015, 20:17)SecreterceS Napsal(a): Tak jsem Sborník taky skoukla, i když ne příliš poctivě, spíš jen ve stylu rychločtenář.

Auroro Porpro, zklamala jsi mě. Na druhou stranu, chtěla bych se zeptat, jak to, že povídka plná takových klišé prošla do Sborníku???

Jinak, vy ostatní, vesměs velká krása, dojímáte, rozesmíváte, bravo.

Zas tolik spisovatelů tu není. A někteří se třeba nechtěli zúčastnit. Navíc, klišé jen dneska všude.

A jakožto účastník děkuji za pochvalu.

(17.09.2015, 20:35)Aidrien Assagir Napsal(a):
Víš, Secret, je to trochu smutné, ale ono moc nebylo z čeho vybírat. Některé autory k účasti Rwakk dokonce přemluvil, jen aby se kapacity uspokojujícím způsobem naplnily.

Tak dramatické to nebylo. V prvotní vlně přišlo povídek dost, některé sice těsně pozdě, ale přišlo jich dost. (O kvalitě teďka nemluvě) Byly s tím sice problémy, ale mnohem horší to bylo spíše s pozdními dodávkami a nespolehlivými umělci, ale výsledek stojí za to a finální tým má mou pochvalu Pinkiesmile

(17.09.2015, 22:00)Jamis Napsal(a): Většině bronies "neumělců v oblasti literární" je klišé vcelku jedno a tyhle povídky si rádi přečtou (stejně jako já - osobně se mi sborník moc líbil). Imho je dobře, že autoři píšou pro plebs, nikoliv pro ostatní spisovatele.

To rozhodně. Na druhou stranu, někteří líní čtenáři (a tím teď nemyslím tebe ani nikoho extra konkrétního) by zase mohli trochu ocenit autorovu snahu a přehlédnout fakt, že ne všechny povídky jim musí ladit s headcannonem.

Jinak samozřejmě souhlasím, že autoři by měli s čtenáři nějakým způsobem (doplňte sami) komunikovat.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Frolda - 17.09.2015, 23:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)