Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#88
Motýlku, rád tě mám

Aurora Porpra - autor textu - 7/10
Mno, tohle byl trochu oříšek  Pinkiesmile  Celkově to není vůbec špatné, ale zezačátku sem s tím měl trochu problém. Jak tam máš relativně hodně postav, tak na začátku mě trochu štvalo, že tak pořád nějaká kobylka se "usmála", "frkla", "naklonila se", "podívala se" atd. Když máš víc postav, nepopisuj u každé podrobně co dělá, ztrácí to tempo , je to chaotické a v podstatě, i když tam pořád někdo něco dělá, nic se tam vlastně neděje. Po příjezdu do Canterlotu se to začlo zlepšovat a zlepšovalo se to až do konce, který se mi moc líbil  Pinkiesmile  mám rád romantiku, básničky, a D+F je můj favorite ship  Pinkiesmile poslední 3 rádky na straně 69 způsobily, že jsem se asi 10 min řezal smíchy  Pinkiesmile no a pak jsem si v rozhovoru přečetl, kolik ti je , a že je to jedna z tvých prvních povídek, takže smekám  Pinkiesmile  Pinkiesmile

Wander Fox - ilustrace - 8/10
Ha! Odhalil jsem tě! Používáš outsourcing, nechal sis to nakreslit od někoho z Hasbra  Rainbowlaugh

celkové hodnocení 7,5/10  Pinkiesmile  Pinkiesmile


Básně


Strada2000 - autor - 9/10

Já tvoje básničky miluju, i když třeba nejsou po formální stránce úplně dokonalé, jsou hrozně silné. Dáváš tam vlaství pocity a emoce a je to z toho znát. Strado, vrať se!!!  Pinkiesad2

Lolopolko - ilustrace - 9/10

Pro tvůj styl mám taky slabost  Pinkiesmile  snad se neurazíš, když napíšu, že je to trochu "naivní umění", ale to já mám moc rád. Přiznám se, že když takhle brozdám po netu po pony obrázcích, často se mi víc líbí "neumělé" kresby, ze kterých je ale cítit , že vznikaly s láskou, než nějaké spektakulární malby. Moc se mi líbily helmice pegasů Pinkiesmile

celkové hodniocení - 9/10
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Mácaman - 18.09.2015, 07:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)