Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#89
Chodit v jejích podkovách

Keranis - autor textu - 9/10

Jooo! Chachá! To je ono! dobrodružná komedie, ja má být! Hlavní hrdina, jehož motivací je touha po návratu do postele a snaha získat trochu kafe a svůj penis? Boží! A ty hlášky!  Rainbowlaugh Správně zludušský šišlající zloduch  Pinkiesmile  super konec Pinkiesmile

Laira - ilustrace - 8/10

Tady sem neměl moc co hodnotit - jen jedna ilustrace, aspoň, že tam jsou ještě ty portréty  Pinkiesmile kreslíš hezky Pinkiesmile

celkové hodnocení 8,5/10

Sunlight


Greytail - autor textu - 9/10
Moc krásná povídka. Opravdu se mi moc líbila, já to dočítal teď ráno v autobuse a ne, neplakal jsem, ale měl jsem dost slušnou husí kůži. Mám rád happyendy, i když takovéhle zázrakyse v našem světě moc nedějí, bohužel. Jediná výtka - ne děti, ale hříbata! Ne chlapeček, ale hřebeček! Ne holka, ale kobyka!  Pinkiesmile

Antošík - ilustrace - 9/10
Krásně maluješ a líbí se mi tví poníci. Mám jen jedinou výtku! Prosím tě, podívej se jak vypadá hasičská helma! to co má Sunlight na hlavě mi spíš připomíná "képi blanc" francouzké cizineké legie Pinkiesmile

celkové hodnocení  - 9/10


Jinak musím říct, že mě moc příjemně překvapujete, každá další povídka mi přijde lepší než předešlá. Všechny sou skvělé! Mě můžete věřit, když už si beru nějakou knížku na záchod, to už něco znamená  Rainbowlaugh

Taky musím přidat Discordianovi 1 bod za první povídku, diskriminoval jsem ho neférově tím "nasazováním  laťky" a nesprávně jsem mu vyknul použití velkých písmen Pinkiesmile

Teším se už na další Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Mácaman - 18.09.2015, 07:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)