Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
Dočteno, tak zbývá ohodnotit zbylé povídky...

Souznění osamělých duší

Aidrien Assagir - autor textu - 7/10
Napsané je to moc krásně, líbí se mi tvůj styl, slovní zásoba, obraty, které používáš, emoce , které dokážeš přenést na papír. Tady mám spíš problém s příběhem jako takovým.[spoiler: Pinkie smutná, melancholická? Trápící se kvůli jednomu hřebci? Podobně naladěný Spike?] To mi prostě nějak nesedí....

Vlče - ilustrace - 8/10
Použitá technika se skvěle doplňuje melancholickou náladu celého příběhu - proč jsou ale ty obrázky tak malé?


celkové hodnocení - 7,5/10

Cukr


Elevea - autor textu - 8/10

Pinkiehappy Pobavilo, rozesmálo a to byl asi účel. Nápad s cukrem skvělý a perfektně napsaná Pinkie. Spousta funny nápadů ([spoiler: Absurdita, hypermošt, Styfn Hůfking (lol), Nightmare Cake)] Jen ti to trošku nedrží pohromadě, je to takové nekonzistentní, je to taková ta povídka, co když jí dočteš, tak ji musíš přečíst znovu, protože si nejsi jistý, jestli si to pochopil správně. Hodně se toho děje, hodně postav, lokací atd na tak krátkou povídku, takové lehce chaotické. Ale velmi zábavné Pinkiesmile


Tuxík - ilustrace - 10/10

"Zachází s formou stejně svobodně jako já!" prohlásil prý Pablo Picasso, když uviděl obrazy Josefa Lady. A to samé by myslím řekl, kdyby viděl tvé výtvory. A že to vůbec nevypadá jako poník? Na to s**e Bílý Tesák Twilightsmile

celkové hodnocení - 9/10


Když usměje se slunce


Radlan Jay - autor textu - 10/10

Říká se to nejlepší na konec Pinkiesmile velmi dobrá, komplexní povídka. Krásně napsaná Celestia. Vážné věci a semtam vtípek, dobře vyvážené. Musím podtrhnou výborné dialogy! Přirozené! Tady nemám nejmenší problém uvěřit postavám to, co říkají! Spoečně s zebří písní Rivela Arosise podle me nejlepší povídky sborníku. Dávám si vás do mentální složky označené Dobří spisovatelé pánové Pinkiesmile pište víc! Pinkiesmile

Space Horse - ilustrace - 9/10
Znamenám si - další velmi schopný kreslíř Pinkiesmile

celkové hodnocení 9,5/10

Tak a je to. Co dodat? Četbu doprovázela zvláštní směsice emocí - závist (já chci také takový talent!) , radost i hrdost - na to co CZ/SK Bronies dokáží Pinkiesmile Twilightsmile Ajsmug celkově dávám sborníku hodnocení 11/10 - je to totiž malý zázrak Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Mácaman - 15.10.2015, 10:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)