Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degder zajat v říši pastelek
#5
Ahoj, Patriku

Jsem rád, že tě začalo bavit kreslení a pokud se tomu věnuješ už dva měsíce a neomrzelo tě to, jsi na dobré cestě! Líbí se mi tvoje první tradiční kresba - použil jsi dokonce konstrukční linky (velmi důležité), co se týče digitální tvorby, s tou bych možná počkal až lépe zvládneš začátky, které se nejlépe trénují s tužkou na papíře.

Neboj se zezačátku používat reference a kresli více z nich než zpaměti, to přijde až pak. Hlavně zapracuj na formě, kreslení je tvorba iluze 3D prostoru na 2D povrchu, je to těžké, ale jakmile to pochopíš aspoň trošku, nebudeš se muset omezovat na kreslení z úhlů, které znáš a jsou jednoduché.

OT 4 Blesk:
No... nevypadá to špatně a ten první na papíře je snad ze všeho nejlepší. První dojem byl, když jsem viděl ten první obrázek na papíře, tak jsem řekl: (rychle vysloveno) "Ty vole!"
Taky bych chtěl řict něco k prvním dvěma obrázkům z PC, tak i když to je dobrý ve stejným stylu, jako je originál MLP, tak kdyby tam bylo stínování, tak by byly ještě více nádherné.
A ten poslední obrázek: Nemůžu si pomoct, ale vypadá jako alicornka a podobá se blíž k Celestii.
No rozhodně mě tvoje tvorba zajímá.

Celkově zkus nad příspěvky více přemýšlet, miř pro kvalitu, ne kvantitu, nepoužívej tolikrát tak, není to dobré.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Degder zajat v říši pastelek - od Degder - 20.08.2015, 15:29
RE: Degder zajat v říši pastelek - od Eugene - 20.08.2015, 19:59
RE: Degder zajat v říši pastelek - od kyga - 03.12.2015, 22:47
RE: Degder zajat v říši pastelek - od kyga - 13.12.2015, 18:53
RE: Degder zajat v říši pastelek - od Miky - 30.12.2015, 10:36
RE: Degder zajat v říši pastelek - od An D - 10.06.2016, 21:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)