Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blue Storm aneb zkouška pravačky
#73
Martin: A- Na druhém srazu,jsem ukázal Terokovi jednu kresbu a on sám mi v klidu řekl,kde mám svá hluchá místa a kde by to potřebovalo opravit.
Poslechl jsem ho a opravdu jsem mu za to byl hodně vděčný..Měl prostě jiný přístup,který jsem ocenil.
B-Ono je taky potřeba často kreslit a takového času se mi jaksi už nedostává a je to čím dál obtížnější,udělat si chvilku na nějaké to kreslení..Když člověk pracuje na plný úvazek a po práci má k tomu ještě další věci,které v realitě miluje a chce s nimi být co nejvíc,tak pak je pro něj kreslení opravdu jen okrajová záležitost na pár hodin v týdnu a je rád za každou byť né po všech stránkách perfektní kresbu,kterou chtěl ukázat ostatním né za cenu chlubení,ale dobrého pocitu ze sebe samotného.
Byly to jenom obrázky pracujícího člověka,který má daleko k nějakým super kresbám...Nic víc jsem od toho nečekal.

Asi jsem to přehnal s tím pověšením kreslení na hřebík,ale budu si teď malovat už jen pro sebe.

Ariashi: Z toho příspěvku pro Martina vidíš,proč jsem nechtěl reagovat.
Ano..Věřím tomu,že dobrá kritika se může projevit v lepším kreslení,ale ne u mě,když si mohu k tužce a papíru sednout na dvě tři hodiny za týden.
Ba co víc.Já tě opravdu nepochopil a jsi na mě moc složitá osoba.
Každý jsme prostě někde jinde a vidí to jinak..
Litovat se?...K vůli kreslení?...V životě jsou důležitější věciPinkiesmile

No čmárat budu asi dál,ale jen pro sebe.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 08.05.2012, 01:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 08.05.2012, 03:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 24.05.2012, 21:18
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 00:22
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 01:57
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Blue Storm - 19.06.2012, 15:59
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 20.06.2012, 03:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: