Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blue Storm aneb zkouška pravačky
#74
Udělal jsi mi radost, alespoň tím, že budeš kreslit dál.. Ajsmug

Bohužel, mám ve zvyku být k lidem upřímný, neobalovat nic do žádných laciných frází, a prostě to řeknu na rovinu.. Také mi bylo řečeno, že jako učitel stojím za houby.. Terok (a Zmok) jsou co se týče kreslení borci, a zřejmě na tom budou lépe i co se týče v sociální komunikaci než já.. Pinkiesmile

A propo, sám jsem pracující, který tráví od osmi ráno do pěti až devíti odpoledne v kanceláři, o víkendech maká u prarodičů, a doma na stavbě.. když už mi zbyde čas, a nečumím na National Geographic, tak programuji.. takže jestli mi na kreslení zbývá zprůměrováno ročně tak hodina týdně, je to hodně Ajsmug

Jde jen o to, že když mne někdo upozorní na chyby, tak si neříct.. "chjo, stojí to za dred, nemám na to, jdu od toho" ale spíš.. "Tak Dumbassovi se nelíbí můj styl kreslení, jo? To teda ani omylem.. mám na to, abych se mu zavděčil!" Rainbowlaugh (trochu blbý příklad, ale snad víš, co jsem tím chtěl říct) Ajsmug A neboj se, i já se dívám denně na své výtvory a říkám si "který prase...?" Malovat jsem začal někdy chvíli po té, co začalo FIMko, a přesto je vidět zlepšení..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 08.05.2012, 01:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 08.05.2012, 03:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 24.05.2012, 21:18
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 00:22
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 01:57
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Martin - 19.06.2012, 17:06
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 20.06.2012, 03:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: