Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blue Storm aneb zkouška pravačky
#76
(19.06.2012, 19:18)Blue Storm Napsal(a): Začnu tedy od nejjednodušších věcí a klidně i s předlohou před sebouPinkiesmile

Začal jsem před nedávnem úplně stejně a jak tak čtu o tvém času kreslení věnovanému, jsem na tom dost podobně (do začátku pomohlo i tohle). Pořád tu mám rozpracovanou tu první kresbu a sem tam si to prohlížím, vygumuju pár čar a dokreslím nové a říkám si: "Zas o epsilon lepší" Pinkiesmile než se dostanu (čti odvážím) k poníkům uplyne ještě spousta vody.

No ale plánuju se toho dožít Rainbowlaugh na kytaru jsem napoprvé zanevřel na pět let a po návratutrvalo rok než mě někdo mohl poslouchat a dneska... už se to dá Twilightsmile

(19.06.2012, 19:18)Blue Storm Napsal(a): Je možné Martine,že jsem si ukousl až moc veliké sousto a hnal jsem to kreslení do čím dál tím složitějších věcí,na které zatím nemám.

Na druhou stranu... je skvělé si občas zkusit nasadit vyšší laťku než zvládneš - vrátit se dá vždycky. Pak se jenom podivíš, že si tohle pamatuješ složitější, než je to teď Ajsmug

Edit: Tak tohle je můj příspěvek č.100 Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 08.05.2012, 01:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 08.05.2012, 03:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 24.05.2012, 21:18
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 00:22
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 01:57
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 20.06.2012, 03:04
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Jamis - 19.06.2012, 21:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: