Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blue Storm aneb zkouška pravačky
#80
Jamis:Z té doby si vzpomínám i na svoji první velkou změnu kurzu, tak mi to nedá a zeptám se: kterým směrem tě od té doby cesty vedou?

Jamisi..Byl to den,kdy se mě obrátil život vzhůru nohama a poprvé v životě jsem naživo spatřil koně...Možná se budeš smát,ale jakmile jsem procházel jednou vesnicí a uviděl za statkem koně ve výběhu a doslova pár metrů ode mě,naprosto mě to fascinovalo.
Jezdil jsem tam pak každý den,kde jsem si potají sedl na zídku vedle výběhu a pozoroval je třeba i tři hodiny!!.
Po pár dnech jsem nabyl odvahy a konečně přišel blíž k ohradě a se zatajeným dechem sledoval,jak jeden koník si mě zvědavě prohlížel a pak se rozhodl jít ke mě,aby zjistil kdo jsem.
Trochu jsem byl vyklepaný,ale změnilo se to,když jsem mu s nataženou rukou,podával kousek suchého chleba.
Okamžitě jsem v sobě cítil tu energii,kterou ten kůň v sobě měl a musel jsem tam prostě být každý den.
Byl to moment,který určil směr mé budoucnosti.
Vystudoval jsem pak školu se zaměřením jen na koně(nechci se chlubit,ale s vyznamenánímTwilightsmile ). A pak jsem si dal dlouholetou praxi v jedné stáji,kde jsem prohluboval etologii koní a kterou vlastně dělám až do teď..Fascinuje mě totiž různorodost osobností koní a jejich individuální projevyPinkiesmile


Terok: Děkuji......Ale je zvláštní,že druhý den po zkouknutí mojí kresby Luny,začínám vidět ty nedostatky,co má Rainbowhuh
Ta kštice vypadá jak paruka a společně s korunkou se mi zdá,že je nasazena blíž,než by měla.Taky jsem zapoměl dát špičku pravého ucha,ale zvětšení té korunky,abych ji opticky dal dozadu,by to mohlo spravitPinkiesmile

PS:Velmi se těším na další shledáníPinkiesmile

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 08.05.2012, 01:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 08.05.2012, 03:48
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Mondrogar - 24.05.2012, 21:18
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 00:22
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 30.05.2012, 01:57
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Terok - 20.06.2012, 03:04
RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - od Blue Storm - 20.06.2012, 20:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)