Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 17: Brotherhooves Social
#9
Big Maca muselo v hloubi duše trápit, že je svým způsobem tak nějak ve stínu Applejack a dlouho to v sobě měl ukryté. Avšak když nyní viděl, jak Applejack s Applebloom jsou připravené na závod sester, už to prostě nevydržel.  Ale dál by to v sobě dusil, aby to nějak neohrozilo celou rodinu.  
Když nastala tato situace, nechtěl vidět malou Applebloom tak zničenou. Proto to s těma šatama udělal a žádný jiný důvod tam není.
Neváhal na sebe vzít podobu dosti velké sestřenice, aby AB mohla závodit a tak se stát alespoň na jeden den pro ni hrdinou. Pinkiesad2  
A i když to vítězství nevyšlo?  Tak co na tom záleží.   Pro malou Applebloom bude Big Mac stále tím hrdinou, který neváhal pro ni udělat i tuto věc. Pinkiesmile

+ Big Mac: Ty stále umíš překvapit něčím originálním.  Ten tvůj mrkvový face byl unikátní Rainbowlaugh   Jako sestřenice máš neuvěřitelnou slovní zásobu a umíš zpívat jak hloubky, tak vejšky!  Kolik těch oktáv máš? Rainbowlaugh    Tvá hmotnost je opravdu jak dělaná na lisování hroznů. Rainbowlaugh    No a na konci u toho stromu?  Moc mě dojala tvá asi nejdelší řeč, kterou jsem od tebe slyšel. I když nezachraňuješ Equestrii a jsi "jen" na farmě, tak pořád budeš tím velkým bráškou pro celou rodinu.  Pinkiesad2   Je to tvůj díl !

+ Scoodash:  Skvěle vám to klape na závodech a gratuluji k vítězství. Twilightsmile

Nádherný díl a za mě 9.8/10 Pinkiesmile

PS: Když jsem viděl Big Maca v tom převleku, okamžitě se mi vybavila postava z jednoho staršího filmu Mars útočí. Tohle určitě nebylo zamýšleno, ale prostě jsem toho marťana v ženském převleku tam viděl. Twilightblush  
[Obrázek: Bigmac_and_woman.jpg?ver=2]

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 17: Brotherhooves Social - od Blue Storm - 04.10.2015, 01:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)