Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
#57
(10.10.2015, 20:58)Mr.Desolator Napsal(a): Ze zatím odvysílaných epizod všech sérií jsem jen dvě nedokoukal do konce (z důvodu nudy, neatraktivnosti, nekoukatelnosti). Nechybělo moc a tohle byla třetí.

IMO zatím nejhorší epka v S5 (kteroužto sérii považuju za nejpovedenejší) . Nic se tam v podstatě nedělo, celé to působilo jako 21 minut "vaty" před tím, než CMC dostaly své CM. Songy si sice stále drží určitou kvalitu, ale bylo jich tam zkrátka moc, byly zbytečně zdlouhavé a neposunovaly nikam děj.

Takhle zklamaný jsem z MLP epky už dlouhou dobu nebyl. Hlavně v porovnání se zbytkem S5, která si zatím drží velmi vysokou úroveň.

(10.10.2015, 21:24)Azuliana Napsal(a): Bože to bylo dloooouhý........ a kdyby se to sestříhalo na půl, tak by to furt bylo dloooooouhýýýýý.......

Děj byl v podstatě o ničem a dal by se odbýt během pěti minut, ale díky kvantu zdlouhavých písniček se to táhlo jak hleny do krku (a páč jsem zrovna teď na Mucosolvanu, tak vím, o čem mluvím)

Jako opravdu. Pokud si v průběhu epizody jdu prvně uklidit nádobí do kuchyně a pak pro keksy na mlsání, a ani v jednom případě nepoprosím muže o zapauzování, tak je něco hodně špatně.

Při další a další písni už mi v hlavě blikala jistá hláška (znalí znají)
[Obrázek: 9fe.jpg]

Magical Mystery Cure musel ve 22 minutách obsáhnout děj na dvojdíl a i s písničkami to bylo mnohem zábavnější.

Neříkám, že by epizoda byla špatná, to ne, jen ve mě jaksi nevyvolala tu potřebu "give a single buck".

Ale přecejen má tahle epizoda jeden klad. CMC konečně dostaly své CM a teoreticky by od nich mohl být klid  Pinkiehappy

Souhlas... nuda, moc písniček -> dlouhý, no fun. Bohužel slabota jako většina CMC epizod.  Twilightoops  Začínám si říkat, jestli jsem náhodou neviděl jinou epizodu, podle toho, jak to tu každý chválí. Rainbowlaugh
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Miky - 11.10.2015, 20:49
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)