Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
#94
Well, dokoukal jsem to až teď, po týdnu, a byla to chyba!! Rainbowlaugh Tenhle díl byl awesome. Měl jsem pocit, žese tam víc zoívalo, než mluvilo, což ovšem není na škodu. Přišlo mi to ale docela zmatené, samej plot twist, jednou je Tiara zlá, za chvíli hodná, potom zase zlá a připravená sesadit Pipsqueaka a za okamžik zcela napravená s připraveným dopisem a "rektnutou" matkou. Kek.
V životě jsem četl jen dva shipficy, a oba byly o Sweetie Belle a Button Mashovi, takže jsem měl velkou radost, že jsem tu čepičku s vrtulkou zase viděl a že tam byla vícekrát. Zároveň, v tom povedenějším ficu CMC, tedy vlastně jen Sweetie, napravily Diamond a Sweetie dostala CM za zpěv. Teď už jen, aby z nich Hasbro udělalo "a couple" a budu nejšťastnější člověk na světe Rainbowlaugh (R.i.p. JanAnimatons)
Cutie Marks. Well, docela plot twist, z těch pár spoilerů, co mě chytily na 4chanu, jsem se bál, že budou všechna 3 Cm stejná, thx god že ne. A všechna docela sednou, hlavní je, že Sweetie má zpěv Twilightsmile Scootaloo jsem čekal tak nějak obdobně, křídlo, scooter nebo tak. A Apple Bloom s jablkem, a very unexpected fact Rainbowlaugh
Diamond, Silver Spoon, not villains anymore, ale co, třeba se v daších dílech ještě vyvinou a půjde mi je lépe zařadit.
Za tenhle díl jsem vážně rád, potvrdil a rozbil asi mnoho headcannonů (Apple Bloom a Pipsqueak taky, co? Rainbowlaugh) a to je dobře. 11/10 would again.
9/10 za zmatenou Tiaru, jinak snad zatím nejlepší díl Pinkiesmile Bude to moje srdcovka Rainbowlaugh

EDIT: Poslouchám ty písničky, a wooow! Jsou tak moc awesome Rainbowlaugh Perfektně sedí, jsou skvěle nazpívané, a všechno Twilightsmile Jediné, co mi přišlo, že poslední dvě slova poslední písničky (tedy i poslední slova epizody) jim trochu ujela, ale docela je chápu, tole bych nezaspíval, ani kdyby. Jop, ani kdyby Rainbowlaugh Nejlepší epizoda 10/10
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Minetex - 18.10.2015, 11:40
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)