Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
#95
Awesome epizoda - jedna z nejlepších.



(10.10.2015, 20:58)Mr.Desolator Napsal(a): IMO zatím nejhorší epka v S5 (kteroužto sérii považuju za nejpovedenejší)
(10.10.2015, 22:25)Elis856 Napsal(a): Snad mě další díl takhle nezklame.
(11.10.2015, 20:49)Miky Napsal(a): Souhlas... nuda, moc písniček -> dlouhý, no fun. Bohužel slabota jako většina CMC epizod.  Twilightoops  Začínám si říkat, jestli jsem náhodou neviděl jinou epizodu, podle toho, jak to tu každý chválí. Rainbowlaugh
(10.10.2015, 21:24)Azuliana Napsal(a): Děj byl v podstatě o ničem a dal by se odbýt během pěti minut, ale díky kvantu zdlouhavých písniček se to táhlo jak hleny do krku (a páč jsem zrovna teď na Mucosolvanu, tak vím, o čem mluvím)

Jako opravdu. Pokud si v průběhu epizody jdu prvně uklidit nádobí do kuchyně a pak pro keksy na mlsání, a ani v jednom případě nepoprosím muže o zapauzování, tak je něco hodně špatně.
Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh
Nemusíte mít rádi písničky, nemusíte mít rádi MLP, ale sakra - nekazte mi prosím náladu. Tak skvělou epizodu už jsem dlouho neviděl - a i ti co nemají rádi CMC epizody (btw - máte rádi MLP?), by mohli ocenit aspoň "Kdyby tu byli táta s mamkou, byli by na tebe hrdý." ...

Promiňte, ale já jsem musel - dokážu uznat cizí názory, ale co je moc, to je moc. Omlouvám se.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od LunoOndra - 18.10.2015, 21:42
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)