Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
Ne tak úplně OT, protože se to týká hodnocení epizod obecně:

(19.10.2015, 15:13)Mr.Prdelátor Napsal(a): A ten rewrite modul je totalni ejakulace ubohosti. Hodi se to k cloveku Jamisova typu. Alespon si tech par lidi, co to jeste neudelali, muze udelat obrazek o neci urovni.

Rewrite tvého nicku a čtyřech dalších (z tisíců zdejších uživatelů) aspoň dává příspěvkům od dotyčných přispěvatelů příhodné jméno a sedí k tomu, co píšou a jak to píšou. Je mi srdečně jedno, zda to nazveš ubohostí, nebo nějak jinak - názory čtyř, pěti dlouhodobých  trollů/prudičů, jejichž příspěvky otrávily už spoustu fajn lidí, jsou mi ukradené. Jsou tu desítky a stovky jiných daleko hodnotnějších lidí, jejichž názoru si vážím (de facto všichni, kteří do diskuzí nekydají sajrajt, jak ty a pár dalších nejmenovaných)

Můj typ? No jasně! Twilightsmile v realitě existujou stovky lidí (ona tohle není jediná skupina lidí, kde něco užitečného dělám), kteří už mě stihli ocenit. Prudiči, co se ohání svobodou projevu a slova, když po nich někdo chce ohleduplnost vůči ostatním se najdou všude a všude proti mě brojí jako zběsilí Rainbowlaugh no ať si to užijou. Naštěstí je tu pořád ta většina, která sice není vidět, ale pro kterou můj styl jednání má smysl a i když na to často zapomínám, tak mi to neustále připomínají.

Jojo - jen ať si všichni o mě udělají obrázek Pinkiesmile ostatně.... mnoho lidí už tu příležitost mělo. Ono totiž všichni ti lidi přišli na to, že se se mnou dá rozumně mluvit, pokud ona rozumná diskuze vychází z obou stran. A víš co? Na rozdíl od flamewarů, urážek a vzájemného dávání si plusek za to, že velkohubě posíláš jiné lidi do hajzlu, to funguje. Nejsem totiž jediný, koho bezohlednost některých místních v čele s tebou dlouhodobě vytáčí - povedlo se vám svých chováním vůči ostatním lidem namíchnout celý globmoderátorský tým, takže se můžete těšit na to, že pokud se situace nezmění, tak brzo budou padat hlavy - všech co tu zaplevelujou diskuzi sajrajtem, který tu nemá co dělat a znechucuje jednoho člena komunity za druhým.

Jo a až zase začnou řeči o zneužívání postavení a nepřijatelné koncentrace moci, tak bych rád upozornil, že nejde pouze o můj názor, ale také mnoha dalších (ano, ptal jsem se jich osobně) a těch pár křiklounů si může stěžovat leda tak na lampárně.

Všem rozumným a slušným lidem přeji hezký večer Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Jamis - 19.10.2015, 17:37
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)