Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
Táto epizóda bola super! Pozrel som si ju 5x za sebou  Pinkiehappy V niektorých častiach epky som mal až zimomriavky. Zo začiatku pozerania MLP som epizódy s CMC veľmi nemusel, ale v poslednom období som si ich veľmi obľúbil. DOSTALI CUTIE MARKS!!!!!!!!!!!!!!!!

Pesničky boli skvelé. Najviac sa mi páčila asi posledná, no najviac ma chytila za srdce "The Pony I Wanna Be" čo spievala Diamond Tiara. To som proste neudržal slzy. Applecry

Apple Jack spomenula rodičov! Dúfam, že sa dočkáme aj príbehu o nich...

Táto epizóda ukázala, že každý záporak zažil v živote niečo, kvôli čomu sa tak správa. V tomto prípade to bolo to, že Tiara sa správala vždy tak ako to od nej požadovala matka a nemohla zlyhať, lebo by ohrozila postavenie rodiny. No CMC jej ukázali cestu, že má konať tak ako cíti, že je to správne a nie podľa toho ako to od nej chcú ostatný. A potom sa zmenila...

Proste príbeh, ponaučenia, pesničky... super!!!

Inač neviem prečo, ale v každej epizóde nachádzam nejakú časť svojho života, čo som prežil alebo čo vlastne prežívam a preto je pre mňa MLP srdcovka, vždy mi pomôže nájsť riešenie a urobiť zo mňa lepšieho človeka Pinkiesmile

Podľa mňa jedna z najlepších epizód!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)