Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
Už několik let si po odvysílání epizody dávám na YT reakce ostatních lidí na daný díl a tak nějak s nima prožívám ty nejlepší momenty, které byly zatím k vidění. Pinkiesmile U nich je pak zajímavý, jak oni vidí ten díl svýma očima a jak ten díl pak popisují. Mám cca 10 lidí, kteří se takto nahrávají a během týdne si s nima ( a i další, co se objeví na YT ) dám ten díl znova. Pinkiesmile

A musím s jistotou říci, že právě tento díl byl pro drtivou většinu velikým překvapením a skoro každý měl ve tváři nejen úžasný pocit, že po pěti seriích, konečně CMC dostaly svá znaménka. Bylo tam vidět i velké dojetí z toho, jak je dostaly a hlavně proč je dostaly. Pinkiesad2

Proto jeden díl taky během týdne vidím třeba i 10x Twilightblush
Ano. Někdo si bude ťukat na čelo, proč tolik najednou?. Ale já to prostě miluju. Miluju vidět a moc mě zajímají právě reakce ostatních bronies ve světě a prožívám ty chvilky jakoby s nima. Pinkiesmile

Zde je například můj nejoblíbenější s nickem Johny FireFlame, který má na konci i velmi dobré souhrny k dílu + hodnocení. Dejte si 20:13 sec. kdy je finální fáze celého dílu se CMC. Pinkiesmile

Pokud vás to zaujme, dejte si s ním celý díl. Nebo ten díl ( od 4. serie ), který máte v oblibě a zda jste se s ním trefili do jeho reakcí. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Blue Storm - 20.10.2015, 23:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)