Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
Díky moc za ohlasy, ale na youtube za to dostanu copyrite striky mám to ozkoušený a škoda je že na dailymotion to můžu dát, ale tam není podpora 60FPS. A když byl takový ohlas mám takhle udělat i další Epizodu sice mi jedno trvá 2h, ale pro vás bych to klidně udělal. Jinak takhle dělám písničky, které mám na svém YT kanále. A na můj dailymotion dávám epky. Akorát poslední dvě tam nejsou protože ta 1. mi nějak nešla nahrát a druhou jsem zkusil ve FullHD a zaprvé s encodem jsem skončil nějak v 11 a ještě tam bylo posunuté audio, tak proto nebylo a příští epka, by tam měla být. A zrovna FullHD telku mám ale jen se 60Hz (=60FPS) a 100Hz (=100FPS [Frame per Second / Snímků za vteřinu]) tam fakt nemám což je škoda, ale stejnak jsi budem pořizovat novou kvůli tomu, že nám asi po třech rocích co jí máme, což bylo nedávno začíná chvíli po startu nám ztmavne spodní polovina. A jinak jsem jsi všim, že začaly dávat na Barrandově poníky, ale je jede tam od včerejška 4. série což snad znamená že po ní začíná 5. série jsem jí chtěl nahrávat a dát na DailyMotion. Což je dobré sledovat stejnak, bych udělal vlákno na to tak by se o tom vědělo. A to je tak všechno a kdybyste měly zájem o to 60FPS, tak napište.
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od TechnikTomCZ - 27.10.2015, 20:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)