Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 23: The Hooffields and McColts
#27
Bože, veď ja chápem, že Twilight bola poslaná, pretože je Princezná priateľstva, takže sa na túto úlohu hodí najlepšie, to som predsa spomínala. A taktiež som nikde nevravela, že Fluttershy by zvládla celú misiu sama. Hovorila som výhradne o vyriešení problému. Všetko, čo to chcelo, bolo rozumieť zvieratám a vypočuť si ich príbeh. Oni tam hrali najväčšiu úlohu, ako obete. Takže stačilo len, aby rodinám niekto vysvetlil ich históriu a tak následne ukončili ich boj. To bola úloha Fluttershy. Ďalšia vec. Riadil sa niekto z rodín tým, že Twilight je princezná? Nie. Napriek tomu, že to vedeli, nebrali ju vážne a najďalej bojovali. Takže jej snaha bola zbytočná. Kým sa snažila Twilight, nenastal žiaden pokrok. Až keď na konci zakročila Fluttershy, vtedy všetci zmenili názor. Na to som narážala. Čiže dokopy, Twilight slúžila ako podpora a spoločnosť Fluttershy, kým nezistili, o čo ide a Fluttershy nedostala odvahu prehovoriť kvôli trpiacim zvieratkám. Ale samotná Twilight na koreň problému neprišla, ani ho nevyriešila. To, že rodiny zamrazila, bola znovu len podpora pre Fluttershy, aby mohla vysvetliť príbeh. Čiže tá misia bola viac určená pre Fluttershy než Twilight, ale nie, žeby Twilight nebola potrebná na misiu, pretože áno, Fluttershy by to bez podpory nezvládla.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 23: The Hooffields and McColts - od Annabell - 17.11.2015, 12:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)