Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 24: The Mane Attraction
#24
Na tento díl jsem se velmi těšil. I když jsem slyšel už koncem léta právě ten závěrečný song, který byl v náčrtech, nemohl jsem tušit, jaký díl z toho vzejde. Pinkiesmile

+ Rara - Kamarádka AJ z mládí. Wow. Už v té době byla talentovanou klisničkou, která svým hlasem dokázala nadchnout jiné poníky. Pinkiesmile
O to trpčí pak bylo pro AJ shledání s ní, když ji viděla, jak s velkou pompou přicházela.
Rara byla stále v hloubi duše tou klisnou. Ale na povrchu byla za ta léta změněna tím manažerem, který z ní udělal to, co z ní udělal. Po takové době s ním, mu důvěřovala tak, že už si nedokázala připustit, že by ona sama mohla mít úspěch tím, co opravdu představuje. Proto potřebovala, aby jí to někdo dokázal a tím jí otevřel oči, že její manažer jí dostal na úplně jinou vlnu.

Díky pomoci dobrých poníků pak mohla naplno zazářit pod svým skutečným jménem před ostatními poníky a konečně jí po letech taky zazářil její CM. Bylo to znamení, že svým talentem dává radost všem poníkům. Né k vůli slávě a třpytivému pseudonymu. Ale k vůli sobě. Prostě Show must go on !

Songy v podání Leny Hall byly awesome! Samotná Lena v roli Rary byla výborná a jsem rád, že když jí oslovili, zda by nechtěla propůjčit svůj hlas jednomu poníkovi, tak řekla " definitely yes! " Flutterryay

Zde je odkaz na to, jak se Lena Hall koukala na tento díl. Je vidět, že to pro ni byla taky premiéra. Pinkiesmile Že viděla jen ty věci, které dabovala a zpívala. A očividně z toho má velkou radost, jak to pěkně dopadlo. Twilightsmile https://www.periscope.tv/w/aSCTMDI2ODA5M...AwCxiLDm9Z

My rating is 9.5/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - od Blue Storm - 22.11.2015, 02:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)