Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 24: The Mane Attraction
#29
Opět bylo vidět, že 22 minut je na takovéto epizody málo. Připadá mi, že poslední dobou jsou nápady hodně dobré, ale bohužel, ne vždy jdou vtěsnat do tak krátkého času a epizoda působí uspěchaně.

Epizoda ale jinak byla krásná. Stará Pinkie se vrátila a už působila vtipně, a ne poněkud trapně, jako v minulých dílech. Příjezd Rary byl naprosto epický, přesně jak se od hvězdy očekává. Někdo možná říkal, že závoj, její vzhled, vystoupení s tanečníky a vše kolem bylo přehnané. Ano, bylo, ale to je účel. Předci jen, reference na Lady Gaga musí být, ne?
Hodně mě zaujala animace Twilight, když uváděla koncert. Byla opravdu povedená, krásně udělané stíny a to všechno.
Její manažer byl na přes-držku, přesně jak to mělo být.  Pinkiehappy (Ale pořád to byl hajzl, jak se choval k Pinkie!  Twilightangry2  Pinkiesad2 )
A pak je tu samostatná věc.  The Magic Inside.. Asi nejkrásnější písnička z calé páté série, možná z celého seriálu(?). Pustila jsem to spolužačce, co nemá zrovna poníky v lásce, a i ona si to zamilovala.
Navíc, pokud víte něco o hudbě, poznáte, že tam jsou menší chyby, které se snaží, především v popové muzice, odstranit při editování písní, až to nezní reálně a moc perfektně. Ale to tady není (nebo aspoň ne tak moc) a i tak má Rara nádherný hlas, který chytne za srdce a k písni to nádherně sedí....

Prostě, jsem nadšená. Pinkiehappy
Až na tu délku a pár ne tak dobrých scének.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - od Edwwi - 26.11.2015, 17:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)