Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S Bronies ke hvězdám - LaserPon3
#6
Frolda>

tak nam halt nezbyva, nez tvrde makat, jak pise Mel, je to o prioritach Pinkiesmile ja mel podobne pocity jako ty ted, po precteni sborniku Rainbowlaugh navic sem ted mel takovou delsi autorskou pauzu, zpusobenou nekolikamesicnim rozchodem s moji dnes uz exkobylkou. Proste sem se na nejakou souvislejsi praci nemel pomysleni - chybela nalada a nemohl jsem se soustredit. No uz je to za mnou, o vikendu sem definitivne tuto kapitolu uzavrel, takze se zas vrham do prace. A cetl jsem ted jednu predmluvu od Neila Gaimana, ve ktere psal o tom, jak se setkal s Rayem Bradburym, a ten pry, kdyz za nim prisel nejakej kluk, ze se chce stat taky spisovatelem, s nim stravil pul dne a vysvetloval mu, co vse je pro tuhle praci dulezite, mimo jine: "...musis psat kazdy den, i kdyz se ti nechce. Je to tezka prace, ale je to ta nejlepsi prace na svete..." No, a ja chci delat tu nejlepsi praci na svete ... Rainbowlaugh

a ty penize a slavu a holky na tech mejdanech LaserPonovi3 samozrejme take vubec nezavidim... AJ lie

a nebud na sebe tak prisny, sam pises, ze zlepseni tam vidis, tak jen pokracuj Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: S Bronies ke hvězdám - LaserPon3 - od Mácaman - 05.11.2015, 17:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)