Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark
(01.12.2015, 15:50)jaroslav Napsal(a): Čas nejde měnit. Si představte tu ohromnou enrgii, která by byla třeba na změnu nebo vymazání celého vesmíru.

Jak někdo vzkázal výše nademnou, myslím že v SG nebo taky ve Star Treku. Cestovat časem jde, však jím cestujeme i my - tam kde si teď ty je o nějákou mikrosekundu jiný čas, ale na jiné vzdálenosti to potom může být sakra rozdíl.

Změna... tak prostě původní časová linie existuje ale v budoucnosti už se vracíš do jiné časové linie. Tedy nemusíš mazat celý vesmír.


(01.12.2015, 15:50)jaroslav Napsal(a): Podle mě jen skákali mezi ruznýma realitama a poté co Twilight přesvědčila Starlight, tak je Strom harmonie vrátil do té správné reality.
Což se nevylučuje, dokonce to i nasvědčuje tomu, že to tak bylo (např. proč jen v jedný realitě nebyla NM poražená, jak potom ovládali den a noc když si porazili obě princezny??)



(01.12.2015, 15:50)jaroslav Napsal(a): Otázka je jestli to byla původní Starlight. Možná to byla Starlight z alternativního vesmíru. Pinkiecrazy Strom harmonie si řekl:"Tahle se polepšila, tak tu beru."
To né, Starlight byla podle mě furt stejná.

Lidi - já bych sem časové teorie nezatahoval, protože to sem prostě nepatří a je to OT. V Mlp jde prostě a jednoduše o "magii", dokázal to Starlight Glimmer.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - od LunoOndra - 01.12.2015, 16:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)