Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark
Jinak možná už tu to bylo, ale tohle je naprosto epickej trailer, tahle epizoda by zasloužila film


OT (cestování časem):

O
(02.12.2015, 15:46)jaroslav Napsal(a): To ale mluvíš o hodinovém čase, který je vlastně jen ukazatel polohy Země vůči Slunci. Podle mě, čas, kterým by se dalo cestovat do minulosti nebo budoucnosti, neexistuje. Existuje jen teď. Lidi si vytvořili čas pro snažší plánování činnosti.
Kdyby šlo cestovat časem, tak vytvořením nové časové linie nebo změnou času by se vlastně stvořil nový vesmír nekonečno let do budoucnosti. Kdyby šlo cestovat časem, znamenalo by to, že všechny okamžiky vesmíru existujou najednou. Což je nesmysl. Budoucnost není a není ani minulost.

Jediný způsob, kterým by se dalo nahlédnout do pravděpodobné minulosti nebo budoucnosti, by bylo v případě, že by existovalo nepočetně alternativních realit do kterých by se dalo cestovat. Ale protože by to byla alternativní realita, tak by se události nemusely stoprocentně shodovat s naší realitou.


A co když minulost, přítomnost a budoucnost existuje v jednom bodě? Podle mě to zas takovej nesmysl není... Hej, já si myslim, že cestovat časem jednou půjde, ale jestli někdo bude moci takhle měnit minulost, tak budeme pěkně v prdeli... Co když nám tu teď běhají lidé z budoucnosti Rainbowlaugh Lol

[/quote]



Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - od LunoOndra - 02.12.2015, 17:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)