Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark
Tak, zruším vám debatu, protože jsem zpomalený a dokoukal jsem to až teď, a cítím akutní potřebu se rozepsat Rainbowlaugh

Wow. Tak je konec. Další rok pauza, řekl bych, že to taky bude rok headcannonů a fanficů.
Skoro mi to vyrazilo dech. Bylo to napínavý, docela to dávalo smysl, dobrodružství tam nechybělo, intense momenty taky ne, rozuzlení +1.
Teď ty narážky. Nevím, kdy ten díl dodělali, a jestli to je naschvál, ale když Spike řekl "I've got a bad feeling about this," rozesmál jsem se nahlas a pobavil tím i bratra (včera jsme koukali na SW, když bude ta premiéra, že) Rainbowlaugh
Terminátorská Dashie s kovovým křídlem +1
Když tam byla válka Celestia vs Sombra, hned jsem si říkal, jak to zpracujou. To bouchání kopyty je přijatelné pro děti, ale mohlo to být epičtější Rainbowlaugh
Všechny ty alternativní budoucnosti, mrtě. Otevírá to novou bránu právě fanficům, i mně lítaly hlavou nápady jeden za druhým. Někdo si s tím fakt vyhrál.
Starlight better that Twilight - really? Vždyť je to princezna, co tu ještě dělá? Dejte Starlight křídla a nashledanou Rainbowlaugh

Ne, ne, tak to přece jen nepůjde. Moc mě to ohromilo, však jste to všichni viděli, tak co bych psal. Víte, co tam bylo skvělé, že to bylo skvělé a tak. Ale byla to mr a, co? Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Asi se začnu trochu víc zabývat hackováním, abych se dostal k Jamisovi na disk, i když je to hloupost, pak bude ještě větší pauza Rainbowlaugh

Opět se to potvrzuje, tohle je plot ne pro menší děti, ale pro nás. Pořád se opakuju, ale bylo to epický a mrtě Rainbowlaugh A mysleze si o mně, že mám špatný vyjadřovací schopnosti Twilightsmile

Konec.

Cya na karaoke.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - od Minetex - 02.12.2015, 18:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)