Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchestrální / Instrumentální / Klasická hudba
#3
Orchestrální tvorbu miluji.  
Jak tu, která si vezme do hlavních tónů melodii ze seriálu, tak i tu, která je originální od samotného skladatele.
A naprosto zbožňuji, když skladatel zhotoví hudbu, která je dělaná jakoby na míru tomu poníkovi.  Rainbowkiss
To pak je poslech o to víc intenzívnější, když je pro někoho určený.

Mezi mé oblíbené patří:

Makkon, který dokáže udělat opravdu úžasné věci.



Zde je krásně slyšet, jak dvě bytosti, které vládnou Equestrii, dokážou žít spolu v harmonii a být oporou pro ostatní poníky.  V energické pasáži zase cítím sílu a odhodlání, bránit Equestrii za každou cenu.


Má srdcová záležitost.  Pinkiesmile

Evening Star



Emočně zasahující hudba, která byla podnětem k vytvoření jednoho SFM videjka, kde Scoot poprvé letí.  ( konec asi netřeba komentovat ) Pinkiesmile


Aloe a Lotus. Nádherné spojení dvou poníků a orientální hudby.  Pinkiesmile

MelodicPony
Český umělec, který svou fantazii dal do úžasných skladeb.








Aelipse
Neznáte ho někdo?  Rainbowhuh





Naprosto dokonalá vánoční hudba, kterou jsem si doma pouštěl o svátcích.


"Posvátné je mi každé ráno."  Nádherné zpracování toho, jak denní princezna začíná nový den ve své zemi.
Tvá hudba Aelipsi se dá poslouchat pořád a takovým umělcům, jako jsi ty a jako jsou další na YT, patří můj dík za to, jak dokážete vnímat svět poníků a jak ho dokážete dostat do hudby.  

Když si uvědomíte, že se taková hudba vytvořila jen díky seriálu, co měl být určen dětské kategorii a na zvýšení prodejnosti hraček, tak i to napovídá, že MLP FiM je něčím jiný. Něčím, co tu doposud nebylo. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Orchestrální / Instrumentální / Klasická hudba - od Blue Storm - 19.01.2016, 02:03

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)