Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - Legends of the Everfree
#50
Woha. Wau. 284/220!

To bylo tak dokonalé! Já to miluji. Pravda, trochu sladší nájezd, ale jinak to bylo tak moc super! Mně se to líbilo. Moc! *w* Zápletka, vyvrcholení, konec, postcredit séna byla perfektní! Rainbowlaugh Facehoof

Lidi.. ten clifhanger na konci. :3 Více magie. SSina otázka "Odkud se ta magie vzala" a následná ukázka magie unikající skrz portál z Eq. Oh my. Možná je tohle to, co SS půjde vyřešit od Eq! Přeci v jednom rozhovoru bylo uvedeno, že je dost dobře možné, že se SS vrátí (čti navštíví) do Eq. Oh sweet sweet Celestia!

*** Deep ***

Když tak o tom přemýšlím, hodně mi to připomínalo procházení si depresí. Song The Midnight in Me jako by to křičel. To jak se v zájmu štěstí přátel od nich vzdalovala a přehlížela fakt, že špatné věci nemusí být nutně její vina, a pak to byli jedině její přátelé, kteří jí dali odvahu k boji. Možná, že to celé byla jen Twilina deprese z toho, co se stalo na FG a její způsob interpretace těch pocitů. Ve filmu nikde nebylo ukázáno, že by se Midnight Sparkle doopravdy vrátila, protože magii způsobovaly kameny. Jestli je to tak, tak ten film je zase tak o 6 km hlubší.

Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - Legends of the Everfree - od Shadow light - 25.09.2016, 20:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)