Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - Legends of the Everfree
#55
Len pre tých, čo film videli, alebo im nevadia spojlery:
U mňa nič nebude mať na Rainbow Rocks a Daydream Shimmer z FG, ale tento film bol rozhodne dobrý. Knihu som dostala a prečítala už po jej vydaní a páčila sa mi (musím však priznať, že viac než samotný film). Film už tú silu pre mňa stratil, keďže to všetko zbehlo tak rýchlo, avšak s pomalým začiatkom.
Klady:
+ Zmena prostredia, konečne príroda. Hneď bol z toho lepší pocit.
+ Pesničky, tie boli ako vždy 1000/10. Je ťažké ich zoradiť, hoci moja naj by bola "Stand up for Everfree". Samozrejmá vec- konečne má Sunset vlastné sólo priamo vo filme.. hoci je možno práve menej chytľavé než zvyšok songov z filmu.. Twilightoops Stále však prekrásne.
+ Môj naj faktor filmu je samozrejme schopnosť Sunset. Empatia je to najkrajšie, čo kto môže dostať a som dojatá, že to padlo práve jej. Heart I preto si myslím, že by raz mala byť princezná (aj keď to chce ešte nejaký čas), táto schopnosť je toho hodná.
+ Super schopnosti "HuMane 7".
+ Gloriosa. Konečne som si našla druhú obľúbenú postavu v EG po Sunset. Keďže HuMane 6 niesú moje favoritky, EG sledujem a milujem len kvôli Sunset. Strašne ma len mrzí, že to tak ostane, keďže Gloriosa bola zdanlivo len jednorázová záležitosť, rovnako ako Dazzlings, ktoré mi tiež chýbajú... Bola to však úžasná postava (podľa mňa) a celú dobu som ju ľutovala.
+ Morálka. "Budúcnosť nieje založená na našej minulosti, budujeme si ju sami". Zakaždým mi to príde epické, neviem prečo...
+ Rádoby sesterský vzťah Sunset a Sci-Twi. Páči sa mi, ako je Sunset staršou sestrou a poradkyňou pre Sci-Twi.
+ Scéna s portálom na konci mi dala malú nádej, že bude EG 5.
+ Lepšie než EG 1 a FG (okrem scény s Daydream Shimmer).

Zápory:
- Ako som sa predtým už vyjadrila, je pre mňa nepochopiteľné, že Sci-Twi má alicornie krídla, keď je v tíme eštelen krátko a oproti Princeznej Twilight, či Sunset neurobila zatiaľ nič princeznovské a zatiaľ bola (vrátane FG) príliš plachá na Princeznu (je to i tým, že s Twilight ju skutočne nedokážem stotožniť, keďže mi príde ako úplne iná osobnosť, dokonca iná, než bola TS v 1. sérii). Bolo to trochu prirýchlo po jednej záchrane a nespravodlivé hlavne voči poníkovi Twilight, ktorá si to vyslúžila po tak dlhej ceste... Ale ok, filmy = menej času na vývoj...  Ajsleepy
- Straaašne zdĺhavý začiatok... Je zvláštne, že hoci sa toho v knihe viac nedialo, pri čítaní som si film užila viac, než pri sledovaní. Dosť dlho ma nudil, kým sa to konečne rozbehlo.
- Nevyjasnený vzťah Flasha a Sunset... Keď som ich konečne po dlhej túžbe videla prvý krát v interakcii a nadviazali na ich vzťah, tak som dúfala, že si to vyjasnia. Naštvalo ma, že zo Sunset spravili proste ignorantku a nechali to otvorené. Môžem len dúfať, že bude ďalší film a tam si to vyjasnia (hoci veľkú nádej nemám)...
- Interakcie Sci-Twi a Timbera ma otravovali, keďže zaberali väčšinu filmu a hlavne Timber samotný mi prišiel trochu namyslený a otravný.
Bolo by načase, aby šancu na lásku dostal i niekto iný, než vkuse len Twilight. Hoci i HuMane 5.

Ak to zhrniem, film bol vcelku dobrý. 8/10, aj napriek dlhému zoznamu záporov. Príroda, epické songy, rola Sunset a Gloriosy tomu veľmi pomohli.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - Legends of the Everfree - od Annabell - 25.09.2016, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)