Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - Legends of the Everfree
#69
Odpověď ve spoileru, kvůli spoilerům. Twilightblush
Vzhledem k té magii na konci, která unikala z portálu se toho nemusíme bát. Mezi ty barvy, které unikly patřila i zelená, která nepředstavuje žádnou z Mane7 (ano, vím, že zelená je za vlídnost, ale barva, která obklopuje a představuje Flutt je žlutá (v EG:LoE má její šutr žlutou barvu a i ona stále vydává tu žlutou záři). Tím pádem zelená nepatří žádné z Mane7. Kam ta magie půjde? Kam půjde všechna ta magie z podstavce? Určitě udělá nejdříve bordel, jako s Gloriossou, ale vzhledem k tomu, že tohle už si Mane7 pravděpodobně nepřibere ke svým přívěskům musí ji buď vrátit do Equestrie, nebo nechat novým postavám.
Navíc. Jedna ze scénáristek MLP řekla, že je možné, že uvidíme SS vrátit se do Equestrie a já věřím, že to bude v řešení této záležitosti s unikající magií.

Jediné, co mě mrzí, je fakt, že to byla magie Equestrie a ne magie normal světa samotného. To je další důkaz, že ten svět nemá magii sám o sobě. ;_;
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - Legends of the Everfree - od Shadow light - 29.09.2016, 15:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)