Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - Legends of the Everfree
#82
Film konečně zhlédnutý, za co musím moc poděkovat pipovy a jeho týmu. Titulky se moc povedly. Ale vraťme se k filmu. Film se mi určitě líbil. Musím, říct, že po čtyřech filmech bych čekal, že to kvalitou bude upadat a ono je tomu přesně naopak. Jen není přece pravidlo, že si film drží svou kvalitu po čtyřech dílech. Jen mála se to daří a Equestria Girls určitě patří mezi tyto výjimky. Kdybych ho měl zařadit, tak bude hned za Rainbow Rocks, které se mi líbily ještě o něco více. Příběh nebyl špatný, měl svoje chyby, ale z celkového pohledu se povedl. Záporák byl takový tradiční. Nijak více nevystupoval z řady z těch minulých. Co se týče písniček, tak musím říct, že se mi líbily více než ve Friendship Games. Kdybych měl vybrat nejoblíbenější tak to bude určitě ta kterou zpívá Sunset (Embrace the Magic) a po té ta společná na konci (Legend You Are Meant To Be). Jak zde již několik lidí podotklo, tak i mě se nejvíce líbila schopnost porozumění od Sunset. Bude to asi tím, že stejně jako pro Annabell, tak i mě se Sunset ze všech ostatních charakterů líbí nejvíce. Nevím jak bych to popsal, ale má prostě svoje kouzlo, kterým si mě dokázala získat. Moc mě určitě pobavilo to, na co myslí Pinkie, ale to se dalo čekat, to by nebyla ona. Pinkiehappy Ta scéna s tím portálem mě dost zaujala a zajímá mě, jak to vysvětlí. Když to bude znamenat to, že se Sunset vrátí do Equestrie i kdyby jen na chvilku, tak to bude opravdu úžasné a nemyslím, že jenom mě by to moc potěšilo. Myslím si, že na to dostaneme odpověď v jednom z těch tři připravovaných speciálů, které jsou naplánovaný na příští rok. Bude to ještě hodně zajímavé. Jinak máme oficiálně uznanou Human7. Stejně jako pomalu v Equestrií máme Mane7. Tam je samozřejmě akorát místo Sunset Starlight.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - Legends of the Everfree - od sc@lix - 09.10.2016, 23:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)