Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - Legends of the Everfree
#85
(25.09.2016, 21:20)Summer_Almond Napsal(a): Koukám, že se film líbí, ale řekl jsem si, že počkám na češtinu, abych se nezatěžoval překladem a čtením titulků, což mi ubírá na požitku.
A potom se mrknu na originál


Dobře, fajn. Řekl jsem, že se podívám až na češtinu, ale nakonec mi angličtina nebyla tak cizí (hlavně jsem nechtěl čekat ) a zhlédl film v originále. No, kde začít... Hezky od konce: jak PP zrušila znovu to molo (naštve ); novej ship jo? Jak šťouchla TS do SS úplně stejný to mám ve škole; charitativní koncert - kde vyčarovali sakra svoje kytary, basy, bubny WHAT?; Boss nic, moc jen se schoval mezi kořeny a najdi si mě Rainbowlaugh (HASBRO je ujetý na ty tentacly ne?); a ta škvíra do Eqvošky; další elementy harmonie fajn tenhle story už známe; písničky mi teda moc neřekly (protože i can't english well Pinkiecrazy ); na kterém kempu si můžeš dělat, co chceš?; prostředí --> změna => super!; soundtrack se povedl na 1; to jako jela celá CH? i s ředitelkou; chudák Flash začal si s holkou ve špatné dimenzi Rainbowlaugh ; stačila mi první scéna Twilight ve snu a věděli jste o co částečně půjde.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Equestria Girls - Legends of the Everfree - od Glory Rogue - 13.10.2016, 01:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)