Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě
#2
Toto video je hodně staré, byl to můj první pokus o AMV, a nejde o pony-stuff. Jen mne napadlo spojit jednu písničku z Disneyovky a naše politky. Název "Veselí tuneláři" hovoří za vše Pinkiesmile




Něco staršího, co s poníky souvisí, ale nejde o nic víc než sestřih zajímavých výrazů "tváře" z MLP Live G3 (znáte ne? George Lucas na herce C3PO: I need more facial expression! Pinkiesmile )




No a poslední tři příspěvky dneska budou zase Off Topic (ne poníci). Nerad si nechávám něco pro sebe, byť je to někdy totální békovina, takže tu máte sestřihy z mých "dovolených". Záměrně v uvozovkách, protože pro mne dovolená není fláknout sebou k moři a 14 dnů se olovnanit, a kolikrát mě cílová destinace začne nudit už po 2 hodinách, takže trávím převážnou část v pohybu.

Zatím mám tři videa, jedno je na pokračování (dvě další dovolené mám ještě na VHS, to než zdigitalizuji, to potrvá). Je to jen takový sestřih toho nejzajímavějšího, a i tak je to nuda (byť sem tam do toho člověk pustí nějakou haluz Pinkiesmile ).

Takže pokud by Vás zajímalo, jak ne/jezdit na dovolené, můžete to risknout:







P.S.: Video z Boskovic je mírně ontopic, jelikož šlo o výlet s Moondancerem a část z toho se tlachalo o My Little Pony (byť tam z toho je jen pár sekund; 3:50).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Elfmanovy pohupující se pixely - od Martin - 09.11.2016, 18:53

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)