Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě
#5
Měla jsem v plánu už od brzkého rána začít přepisovat svoji písmotvorbu do pc, ale nakoukla jsem sem a úspěšně zabila ráno koukáním na ty vaše cestovní trampoty  Rainbowlaugh Jste vážně boží a už je mi dost jasné, proč jsou tvé tendence hledání partnerky prakticky nulové - s maminkou tvoříte hrozně symbiózní tým a je vidět, že si hrozně rozumíte a podporujete se  Twilightsmile A máte super hudební vkus, to by se mi taky hned jinak cestovalo  Pinkiehappy Mě stačí hodinová cesta od Mělníka za Ústí za doprovodu rádia Beat (manžílkovo oblíbené) a mám většinou po náladě... Facehoof  Jo a nejvíc jsem se zažrala do videa z Tropical Islands - to by byla dovolená! Raritystarry Trochu mi to připomnělo botanickou zahradu v Teplicích, ale ta je samozřejmě o dost menší  Twilightblush Už se těším na další zážitková videa  Pinkiesmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě - od EresielRanwa - 23.11.2016, 09:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)