Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě
#6
No, musím říct, že v Tropical Islands pro mne byl trochu problém vydržet celý den, když už prakticky dopoledne jsme měli celý areál oběhnutý Pinkiesmile Ale bylo to tam docela fajn, koupat se dalo, teplo bylo i hodně teplá voda (nutno ale říct, že je vyhřívaná solárním ohřevem a to byly zrovna venku tropická vedra), a kromě koupání se dalo zabavit i pozorováním ptactva. Vícekrát už bych tam asi nejel, ale jako taková zážitková dovolená u moře to bylo na jeden den fajn..

Tak pokud jde o hudbu, stačí si vzít sluchátka (jsou i modely s potlačením okolního zvuku, třeba by zvládly i rádio Beat Pinkiesmile ) a MP3 přehrávač/mobil. Nevím, jaký má maminka hudební vkus, ale ten můj přinejmenším toleruje.

Jsem rád, že se líbilo, byť trochu nerad, že těc odháním od práce Pinkiesmile

Ano, toto je také jeden z důvodů, proč partnerku nesháním.

Další videa určitě budou, ostatně ještě jsme nedojeli ani do Anglie Ajsmug A až se mi podaří zdigitalizovat výpravu za Lvím králem do Hamburgu, a Disneyland v Paříži, ergo dvě dovolené, kde jsme se ze sebe udělali idioty na entou Pinkiesmile tak se určitě pochlubím.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě - od Martin - 23.11.2016, 11:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)