Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě
#13
Pokračování prvního dne ve Velké Británii.

Naše kroky neomylně míří do Oxfordu. Když vezmu v potaz, že bylo relativně slušné počasí (jen občas zamrholilo), tak to byla docela hezká návštěva.

Nepočítám teda ten začátek, kdy jsem běhal jako idiot po parkovišti, a sháněl někoho, kdo mi rozmění papírovku, abych jí mohl hodit do automatu. Nakonec nám jedna paní věnovala kovovou libru. Si asi myslela, že jsme nějaké socky.. Pinkiesmile Poučení: Než někam vlezete, sežeňte si dostatek drobných!

Večer na mne už šla docela únava, tak jsme udělali pro jednou výjimku, a chtěli se ubytovat v kempu. Až na to, že jsme stále nacházeli jen samé soukromé. Po několikátém pokusu se nám podařilo vrthnout do jednoho po zavíračce, a to díky tomu, že jsme byli v přesile (spolu s námi se snažili ubytovat na 1 noc ještě nějací američané).

Kvůli sprchám jsem ještě jednou běžel rozměnit peníze na desetipence. Ale to byla fakt slast po tolika dnech Rainbowlaugh Protože máme vždycky štěstí na lokace (i parlament v Hágu jsme nehledali, ale našli), byla vedle naučná stezka. Tu jsme si večer prošli, a pak šli spát okolo deváté. Ráno, což bylo asi v 10 hodin, jsme vyrazili. Spal jsem jako dudek. Jak poznamenala máma - se na mne podívala, "hele, on už spí" a to další, co si pamatuje, je ráno Pinkiesmile

Poučení: než ráno vyjedeš, zjisti si, v jakém jsi státě! (levo/pravo)

DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě - od Martin - 13.12.2016, 10:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)