Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě
#21
Zatím poslední výlet byl do ZOO Praha.

Sešlo se nás poněkud méně, než bylo očekáváno. Trochu jsme si popovídali, ale později jsme byli proti zbytku skupinky poněkud neustále napřed.

Cenově není jídlo až tak hrozné, na to, že jsme v hlavním městě. Ale třeba ukazatele (když nemáte mapku), by si mohla ZOO zlepšit. Hlavně na WC Pinkiesmile

Nevím, zda to má něco společného s údajnou epidemií stupidity, ale zajímalo by mne, co má klokan společného s vlkem Rainbowlaugh a proč jsou v pavilonu šelem malí plazi?

Nechybělo ani pár těch vtipných zážitků, jako když kolem nás šla starší paní s vnukem, ten chtěl na slony po schodech dolů, a ona: Dolů nejdu, tam sloni nejsou. A my sborem: Ale jsou Pinkiesmile





Jakožto suvenýr jsem si dovezl pixlu sloního trusu, a mouchu na trase koně-moje oko, která "vylezla" až doma. Hm, je to velký. To ve mě ještě nikdy nebylo..

Cestou tam jsme si trochu pokecali s navigací, jelikož v Praze od doby její poslední aktualizace přibylo pár mostů a rovněž si trochu plete levou a pravou stranu Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě - od Martin - 17.05.2017, 12:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)